Circulația pe bulevardul Republicii (între Teatrul Tineretului și Casa de Cultură) din municipiul Piatra-Neamț este îngreunată astăzi, 6 septembrie, din cauza unei lucrări la conductele de apă și canalizare. Echipele Apaserv se află la fața locului, au împrejmuit zona și s-au apucat de treabă.
La fața locului a ajuns și un echipaj al Poliției Locale pentru a dirija traficul în zonă.
Vă recomandăm să evitați zona până la finalizarea lucrării.
PUBLICITATE