ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de LUNI, 21-12-2015, între orele 09:00 – 18:00, în orasul Targu Neamţ, pe străzile: Radu Theoharie, Abator, Obor, Oituz, Popa Sapca, Pictor Grigorescu, Uzinei, Cuza-Voda, Tudor Vladimirescu, Bld. 22 Decembrie, Independentei, Aleea Eternitatii, Ing. Serafim Lungu, Aleea Targului, Gloriei, Fdt. Viilor, Laleleor, 9 Mai, Panazol, Castanilor(Zona Gara).
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
PUBLICITATE