Un carambol în care au fost implicate două autoturisme, o autoutilitară și un autocamion a avut loc astăzi, 15 decembrie, pe strada Dimitrie Leonida (varianta) din Piatra-Neamț.
„La ora 10:55 pompierii au fost înștiințați despre producerea unui eveniment rutier pe strada Dimitrie Leonida din municipiul Piatra-Neamț (varianta orașului).
În evenimentul rutier au fost implicate două autoturisme, o autoutilitară și un autocamion în care se aflau doar conducătorii auto.” – a transmis ISU Neamț
Potrivit pompierilor, nicio persoană nu a necesitat îngrijiri medicale.
„Un echipaj de pompieri cu o autospecială de stingere a intervenit pentru curățarea carosabilului de elementele rezultate în urma evenimentului rutier.” – au mai transmis reprezentanții ISU Neamț
PUBLICITATE