Asociaţia Judeţeană de Fotbal Neamţ a publicat programul Ligii a IV-a, program modificat după retragerea echipei Bradului Roznov.
Etapa 1 27-08-2017 – 11:00
1) Victoria Horia – Vointa Ion Creanga –
2) Zimbrul Vinatori Neamt – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
3) Moldova Cordun – ACS Enadani Poiana Teiului –
4) CS Steel Man Targu Neamt – CS Speranta Raucesti –
5) ACS Bradul Borca – CS Cimentul Bicaz –
Etapa 2 03-09-2017 – 11:00
1) Vointa Ion Creanga – CS Cimentul Bicaz –
2) CS Speranta Raucesti – ACS Bradul Borca –
3) ACS Enadani Poiana Teiului – CS Steel Man Targu Neamt –
4) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – Moldova Cordun –
5) Victoria Horia – Zimbrul Vinatori Neamt –
Etapa 3 10-09-2017 – 11:00
1) Zimbrul Vinatori Neamt – Vointa Ion Creanga –
2) Moldova Cordun – Victoria Horia –
3) CS Steel Man Targu Neamt – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
4) ACS Bradul Borca – ACS Enadani Poiana Teiului –
5) CS Cimentul Bicaz – CS Speranta Raucesti –
Etapa 4 17-09-2017 – 11:00
1) Vointa Ion Creanga – CS Speranta Raucesti –
2) ACS Enadani Poiana Teiului – CS Cimentul Bicaz –
3) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – ACS Bradul Borca –
4) Victoria Horia – CS Steel Man Targu Neamt –
5) Zimbrul Vinatori Neamt – Moldova Cordun –
Etapa 5 24-09-2017 – 11:00
1) Moldova Cordun – Vointa Ion Creanga –
2) CS Steel Man Targu Neamt – Zimbrul Vinatori Neamt –
3) ACS Bradul Borca – Victoria Horia –
4) CS Cimentul Bicaz – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
5) CS Speranta Raucesti – ACS Enadani Poiana Teiului –
Etapa 6 01-10-2017 – 11:00
1) Vointa Ion Creanga – ACS Enadani Poiana Teiului –
2) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – CS Speranta Raucesti –
3) Victoria Horia – CS Cimentul Bicaz –
4) Zimbrul Vinatori Neamt – ACS Bradul Borca –
5) Moldova Cordun – CS Steel Man Targu Neamt –
Etapa 7 08-10-2017 – 11:00
1) CS Steel Man Targu Neamt – Vointa Ion Creanga –
2) ACS Bradul Borca – Moldova Cordun –
3) CS Cimentul Bicaz – Zimbrul Vinatori Neamt –
4) CS Speranta Raucesti – Victoria Horia –
5) ACS Enadani Poiana Teiului – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
Etapa 8 15-10-2017 – 11:00
1) Vointa Ion Creanga – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
2) Victoria Horia – ACS Enadani Poiana Teiului –
3) Zimbrul Vinatori Neamt – CS Speranta Raucesti –
4) Moldova Cordun – CS Cimentul Bicaz –
5) CS Steel Man Targu Neamt – ACS Bradul Borca –
Etapa 9 22-10-2017 – 11:00
1) ACS Bradul Borca – Vointa Ion Creanga –
2) CS Cimentul Bicaz – CS Steel Man Targu Neamt –
3) CS Speranta Raucesti – Moldova Cordun –
4) ACS Enadani Poiana Teiului – Zimbrul Vinatori Neamt –
5) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – Victoria Horia –
Etapa 10 –
1) Vointa Ion Creanga – Victoria Horia –
2) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – Zimbrul Vinatori Neamt –
3) ACS Enadani Poiana Teiului – Moldova Cordun –
4) CS Speranta Raucesti – CS Steel Man Targu Neamt –
5) CS Cimentul Bicaz – ACS Bradul Borca –
Etapa 11 –
1) CS Cimentul Bicaz – Vointa Ion Creanga –
2) ACS Bradul Borca – CS Speranta Raucesti –
3) CS Steel Man Targu Neamt – ACS Enadani Poiana Teiului –
4) Moldova Cordun – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
5) Zimbrul Vinatori Neamt – Victoria Horia –
Etapa 12 –
1) Vointa Ion Creanga – Zimbrul Vinatori Neamt –
2) Victoria Horia – Moldova Cordun –
3) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – CS Steel Man Targu Neamt –
4) ACS Enadani Poiana Teiului – ACS Bradul Borca –
5) CS Speranta Raucesti – CS Cimentul Bicaz –
Etapa 13 –
1) CS Speranta Raucesti – Vointa Ion Creanga –
2) CS Cimentul Bicaz – ACS Enadani Poiana Teiului –
3) ACS Bradul Borca – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
4) CS Steel Man Targu Neamt – Victoria Horia –
5) Moldova Cordun – Zimbrul Vinatori Neamt –
Etapa 14 –
1) Vointa Ion Creanga – Moldova Cordun –
2) Zimbrul Vinatori Neamt – CS Steel Man Targu Neamt –
3) Victoria Horia – ACS Bradul Borca –
4) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – CS Cimentul Bicaz –
5) ACS Enadani Poiana Teiului – CS Speranta Raucesti –
Etapa 15 –
1) ACS Enadani Poiana Teiului – Vointa Ion Creanga –
2) CS Speranta Raucesti – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –
3) CS Cimentul Bicaz – Victoria Horia –
4) ACS Bradul Borca – Zimbrul Vinatori Neamt –
5) CS Steel Man Targu Neamt – Moldova Cordun –
Etapa 16 –
1) Vointa Ion Creanga – CS Steel Man Targu Neamt –
2) Moldova Cordun – ACS Bradul Borca –
3) Zimbrul Vinatori Neamt – CS Cimentul Bicaz –
4) Victoria Horia – CS Speranta Raucesti –
5) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – ACS Enadani Poiana Teiului –
Etapa 17 –
1) CSM Ceahlaul Piatra Neamt – Vointa Ion Creanga –
2) ACS Enadani Poiana Teiului – Victoria Horia –
3) CS Speranta Raucesti – Zimbrul Vinatori Neamt –
4) CS Cimentul Bicaz – Moldova Cordun –
5) ACS Bradul Borca – CS Steel Man Targu Neamt –
Etapa 18 –
1) Vointa Ion Creanga – ACS Bradul Borca –
2) CS Steel Man Targu Neamt – CS Cimentul Bicaz –
3) Moldova Cordun – CS Speranta Raucesti –
4) Zimbrul Vinatori Neamt – ACS Enadani Poiana Teiului –
5) Victoria Horia – CSM Ceahlaul Piatra Neamt –