Cu ocazia Zilelor Oraşului Piatra-Neamț – „Piatra Fest 2017“ primarul Dragoș Chitic i-a premiat pe cei 77 de elevi pietreni ce au obținut rezultate deosebite la olimpiadele naționale și internaționale
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ ANUNȚUL DE MAI JOS
NUME | UNITATEA SCOLARA | PREMIUL | |
BALICI MIHNEA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | FAZA INTERNATIONALA | |
PASCAL FLAVIA CRISTIANA | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | FAZA INTERNATIONALA | |
LEONTICĂ SEBASTIAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | FAZA INTERNATIONALA | |
NICORESCU BOGDAN | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | FAZA INTERNATIONALA | |
TELEUCĂ STEFANIA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | PREMIUL I | |
DĂMIAN SARA | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | PREMIUL I | |
DUMITRU EMMY CONSTANTIN | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | PREMIUL I | |
GRIPCĂ L DIANA ELENA | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | PREMIUL I | |
NECHITA VASILICA SORINA | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE CARTIANU” | PREMIUL I | |
MERTICARU MĂDĂLINA MARIA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | PREMIUL II | |
ALISTAR FLORIN | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA | PREMIUL II | |
CRĂESCU GABRIEL | LICEUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” | PREMIUL II | |
APOSTOL ALEXANDRU | COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES | PREMIUL II | |
PARASCHIV PAVEL | COLEGIUL TEHNIC FORESTIER | PREMIUL II | |
HORGHIDAN ANASTASIA IOANA | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | PREMIUL II | |
AILENEI LAURA VASILICA | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | PREMIUL II | |
SĂRBU F.L.MIHAELA | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | PREMIUL II | |
RĂUCESCU P.RAZVAN | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | PREMIUL II | |
SPÎNU ANA MARIA | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE CARTIANU” | PREMIUL II | |
NIȚĂ ROTARIU PETRICĂ | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
NICA ANDREI | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
AMALIȚEI Ștefan IONUȚ | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
SAMSON ROBERT ILIE | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
FLOREA ROBERT CONSTANTIN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
DEDEAGĂ MIHAI | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
BORDEANU ANTONIO OVIDIU | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
IGNAT FLORIN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
ASMARANDEI VICTOR Ștefan | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
ZENICĂ CONSTANTIN ROBERT | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
LAZĂR MIHAI CRISTIAN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
TĂNASĂ VLAD | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL II | |
GĂRBEA IONUȚ MĂDĂLIN | LICEUL TEOLOGIC | PREMIUL II | |
FILIOREANU DRAGOȘ MIHAI | COLEGIUL NATIONAL `CALISTRAT HOGAS` | PREMIUL III | |
URZICĂ D.IOANA PAULA | SCOALA NR 2 | PREMIUL III | |
PLEȘCAN DAN MARIAN | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER | PREMIUL III | |
DUMITRU IOAN RADU | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL III | |
RUSU ANA GABRIELA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | PREMIUL III | |
ORUC LUIZA ELISABETA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
SÎRBU ELENA ANDREEA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
GAVRILUȚĂ ELENA IUSTINA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
MAZILU CORINA OANA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
DUDĂU MĂDĂLINA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
PAȚILEA IOANA ALEXANDRA | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
DANDU POP ANDREI NICU | COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS | MENTIUNE | |
DĂSCĂLESCU STEFAN COSMIN | COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA | MENTIUNE | |
VELEȘCU C. ANDREEA REBECA | SCOALA NR 2 | MENTIUNE | |
FILIP MURARU ELENA | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
APETROAIE TUDOR PAUL | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
PASCAL FLAVIA CRISTIANA | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
CERNOLETA CASANDRA | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
MANOLE DANIEL | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
SPRIDON CĂLIN | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
TOMA EMILIA | COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” | MENTIUNE | |
TIMOFTE NATHANAEL | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | MENTIUNE | |
PĂDURARU LAURA | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | MENTIUNE | |
CIOBANU TUDOR GEORGE | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | MENTIUNE | |
ARSENI REBECA LIA | LICEUL DE ARTE ”VICTOR BRAUNER” | MENTIUNE | |
BOIȚĂ I.COSMIN MIHAI | COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI | MENTIUNE | |
PODOLEANU MADĂLINA IONELA | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE CARTIANU” | MENTIUNE | |
COZARU GRIGORE | COLEGIUL TEHNIC ”GHEORGHE CARTIANU” | MENTIUNE | |
BULAI ANDREEA GEORGIANA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
CALMÎȘ MAGDALENA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
CLOȘCĂ RALUCA DUMITRIȚA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
DIACONU CAROLINA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
LISU NATALIA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
NISTOROAIA ANDREEA ISABELA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
PARASCHIVA ROXANA ELENA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
POPÎRDA MĂDĂLINA ELENA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
TELEAGĂ ADELINA NICOLETA | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
TODIRESEI TEODOR CONSTANTIN | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV | MENTIUNE | |
CHELARU I. LAVINIA | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC | MENTIUNE | |
CĂPRARU I.DELIA ANA | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC | MENTIUNE | |
POPA V.ANA MARIA | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC | MENTIUNE | |
Țăbărnac N.Maria | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC | MENTIUNE | |
BĂGHIUȚ IOANA ROXANA | COLEGIUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” | MENTIUNE | |
GABUR AMELIA | COLEGIUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” | MENTIUNE | |
STANCIU ȘTEFAN | COLEGIUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” | MENTIUNE |
sursa video: turntv.ro
PUBLICITATE