Ei sunt noii primari din județul Neamț. Vezi fiecare localitate


Lista cu cei care au câștigat primăriile din județul Neamț și partidul din partea căruia au candidat în cele 83 de localități

SONDAJ

Cu ce candidat veți vota la alegerile prezidențiale?

View Results

Loading ... Loading ...
  • Piatra Neamț – Dragoș Chitic – PNL
  • Roman – Dan-Laurențiu Leoreanu – PNL
  • Târgu Neamț – Daniel Harpa – PSD
  • Bicaz – Nicolae Sălăgean – PSD
  • Roznov – Ionel Ciubotaru – PSD
  • Agapia – Neculai Năstasă – PSD
  • Alexandru cel Bun – Ion Rotaru – PSD
  • Bahna – Emil Prisecaru – PNL
  • Bălțătești – Radu Viorel Ursache – PNL
  • Bicaz Chei – Gheorghe Oniga – PSD
  • Bicazu Ardelean – Ioan Constantin Bârsan – PNL
  • Bâra – Dănuț Petraru – PSD
  • Bârgăoani – Petrică Șchiopu – PSD
  • Bodești – Marinel Barna – PNȚCD
  • Botești – Georgeta Blaj – PSD
  • Boghicea – Mihai Cazimir – PNL
  • Borca – Geo Ovidiu Niță – UNPR
  • Borlești – Vasile Puică – PSD
  • Bozieni – Doinel Grumăzescu – PSD
  • Brusturi – Daniel Lozonschi – PSD
  • Ceahlău – Dumitru Coroamă – PNL
  • Cândești – Gheorghe Daniel State – PSD
  • Cordun – Adrian Ciobanu – PNL
  • Costișa – Aurel Ciocănel – PSD
  • Crăcăoani – Petre Zamfir – PSD
  • Dămuc – Anton Covasan – PSD
  • Dobreni – Vasilica Crețu – ALDE
  • Dochia – Constantin Păduraru – PSD
  • Doljești – Iosif Șoican – PSD
  • Dragomirești – Vasile Panaite – PSD
  • Drăgănești – Ion Nichifor – PNL
  • Dulcești- Mihai Michiu – PSD
  • Dumbrava Roșie – Gheorghe Catană – PNL
  • Farcașa – Cristinel Vasile Gheorghe – PSD
  • Făurei – Gheorghe Șipoteanu – PNL
  • Gâdinți – Vasile Băbuș – PSD
  • Gherăiești – Pavel Berășoaie – PNL
  • Ghindăoani – Gheorghe Manea – PNL
  • Girov – Vasile Ciubotaru – PSD
  • Gârcina- Aurora Bălan – PSD
  • Grințieș – Vasile Alexandroaia – PNL
  • Grumăzești – Constantin Mătasă – PSD
  • Hangu – Gavril Lupu – PSD
  • Horia – Ioan Cristian Baciu – PNL
  • Icușești – Săbărel Vanea Roșu – PNL
  • Ion Creangă – Petrică Prichici – PSD
  • Mărgineni- Vasile Rotaru – PSD
  • Moldoveni – Marcel Ioan Bârjoveanu – PNL
  • Negrești – Ion Iacob – PSD
  • Oniceni – Bogdan Duminică – PSD
  • Pâncești – Constantin Augustin Holmanu – PSD
  • Păstrăveni – Adrian Nicolae Gorea – UNPR
  • Petricani – Ion Ticușor Vasiliu – PSD
  • Piatra Șoimului – Neculai Nicorescu – PSD
  • Pângarați – Bordea Pentru Lungu – PSD
  • Pipirig – Marcel Prună – PSD
  • Podoleni – Cristinel Croitoriu – PSD
  • Poiana Teiului – Ana Ancuța PSD
  • Poienari- Vasile Emil Dascălu – PSD
  • Răucești – Dumitru Bălăjel – PNL
  • Războieni – Sebastian Țarălungă – PSD
  • Rediu -Vasile Motfolea – PSD
  • Români – Manole Ciobanu – PSD
  • Ruginoasa – Nicu Chirilă – PNL
  • Săbăoani – Valeria Dascălu – PSD
  • Sagna- Gheorghe Iacob – PSD
  • Săvinești- Daniel Horciu – PSD
  • Secuieni- Vasile Ivancea – PNL
  • Stănița – Laurențiu Bebi Todireanu – PSD
  • Ștefan cel Mare -Sorin Ouatu – UNPR
  • Tarcău – Iulian Găină – PSD
  • Tașca – Daniela Ursache – Indepenedent
  • Tazlău- Constantin Machidon – PNL
  • Tămășeni – Ștefan Lucaci – PNL
  • Timișești  – Vasile Mărculeț – PSD
  • Trifești – Dan Marian Lupu – PNL
  • Tupilați – Petru Gherghel – PSD
  • Țibucani – Petru Dorin Butnariu – PNL
  • Urecheni – Ion Tănăselea – PSD
  • Valea Ursului – Viorel Smeria – PSD
  • Văleni – Gheorghe Murariu – PNL
  • Vânători Neamț – Maria Petrariu – PSD
  • Zănești – Ioan Filip – PSD
PUBLICITATE
loading...